درباره ما

مجموعه خدمات سایت آسانیسم عبارت اند از پرستار سالمندپرستار کودک – پرستار بچه و خدمات مراقبتی در منزل می باشد.

پرستاران و مراقبین، فرشتگانی هستند تا در اوج رنج بیماری و نیاز مراقبتی یک فرد سالمند التیام بخش آنهاباشند.

پرستاری آنچنان اهمیتی دارد که رسول اکرم اسلام (ص) فرموده هر کسی یک شبانه روز از فردی پرستاری کند خداوند او را همراه و یار ابراهیم خلیل میگرداند.

رشد جمعیت سالمند در کشور و نیازهای اجتماعی ، رفاهی و مراقبتی سالمندان در حال افزایش است و یکی از این نیازها مراقبت و پرستاری از سالمندان است که باید به نحو شایسته ای انجام گردد .

مطمئنا دقت کرده اید اگر طبیب، درمان خود را به انجام دهد اما خدمات پرستاری ارائه نشود تامین سلامت دچار مشکل و سختی می شود. پرستاران با شب بیداری ها به مراقبت از عزیزان شما میپردازند.

مطمئنا برای انجام امور طراحی سایت – سئو – دروپالطراحی وب سایت – طراحی وبسایت باید میشه به بهترین شرکت ها مراجعه نمود. یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت دروپالی می باشد.

از دروپال برای مدیریت حدود 2.5 درصد از کل صفحات وب استفاده شده است. تا ماه آوریل ۲۰۱۷ جامعه دروپال حدود 1/3 میلیون کاربر داشته است و بیش از 23 هزار افزونه، 2615 قالب برای تغییر ظاهر جهت ایجاد یک سیستم مدیریت محتوای دروپالی پیچیده، برای آن ارائه شده است. دروپال به دلیل قدرت فراوانی که دارد میتواند توسط آن سایت بسیار قدرتمندی را ایجاد نمود، البته این قضیه باعث نمیشود که نتوان از آن روی سایت های کوچک و متوسط استفاده نمود. پس میتوانید جهت طراحی سایت ، با خیال راحت از دروپال استفاده نمایید.